آیفون XSبه نمایشگر بزرگ خوش آمدید

صفحه‌نمایش سوپر رتینا اکنون در دو سایز مختلف موجود است که شامل بزرگترین صفحه‌نمایش تاریخ آيفون می‌شود. فیس‌آیدی سریع‌تر شده و هوشمندترین و قدرتمندترین تراشه‌ در گوشی‌های هوشمند اکنون بخش‌هایی از آیفون XS را تشکیل می‌دهند؛ افزون بر این، دوربین دوگانه‌ی پیشرفته، مرزها را جا‌به‌جا می‌کند. تمامی این موارد، آیفونی را شکل داده‌اند که شما عاشق آن خواهید شد؛ عشقی که به درجه‌ی اعلاء می‌رسد.

XS بررسی آیفون

آیفون XRاز هر جهت درخشان

نمایشگر رتینا مایع پیشرفته‌ترین پنل LCD در کل صنعت موبایل است. با فیس آیدی سریع‌تری، تراشه‌ی قدرتمندتری و هوشمندتر و سیستم تصویربرداری مرزشکن، آیفون XR را از هر جهت که به آن نگاه کنید، زیبا جلوه می‌دهد.

XR بررسی آیفون

آیپد پروبدیع، زیبا و توانمند

آیپدهای پرو ۲۰۱۸ در عین ارائه‌ی ظاهری زیبا و آرام، قدرتی خشن و ستیزه‌جو را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. طراحی تمام صفحه‌ی آیپد پرو در یک قطعه‌ی جادویی شیشه‌ای خلاصه می‌شود که هرآنچه را به دنبالش هستید، در خود نگهداری می‌کند.

بررسی آیپد پرو

مک بوک ایرسبک مثل یک پَر

دوست‌داشتنی‌ترین مک‌بوک اپل دوباره بازگشته تا بازهم شما را شیفته‌ی خود کند. مک‌بوک ایرِ سبک، باریک و جدید ما از صفحه‌نمایش درخشان رتینا، قابلیت امنیتی تاچ‌ آیدی، آخرین نسل صفحه‌کلید پروانه‌ای و ترک‌پد فورس‌تاچ بهره می‌برد که در کنار بدنه‌ی آلمینیومی کاملاً بازیافتی، آن را به سبزترین مک‌بوک تاریخ تبدیل می‌کند.

بررسی مک بوک ایر

اپل واچ سری 4طراحی کاملا جدید

سری ۴ نشانگر بازطراحی اساسی در ساعت‌های اپل واچ است. از گوشه‌های گردِ نمایشگرِ بزرگتر و جدید آن گرفته تا معماری تراشه‌ی S4، تک‌تکِ جزئیات به‌دقت موردبررسی قرار گرفته‌اند. اپل واچ همیشه یک محصول شخصی منحصربه‌فرد بوده و حال از همیشه قدرتمندتر است.

بررسی اپل واچ سری 4

ایرپادبی سیم. بدون دردسر. جادویی

به زودی

Designed by Apple