داشتن یک دفتر کار کامل، مجهز و مدرن آرزوی صاحب هر کسب‌وکاری است چیزی که دستیابی به آن شامل صرف وقت و هزینه زیادی می‌شود. یافتن جای مناسب، آماده کردن آن، تجهیز آن با مبلمان و فراهم کردن زیرساختهای ارتباطی نظیر تلفن و غیره، زمان و هزینه زیادی می‌طلبد. دفاتر کار اشتراکی سروکورپ اما این چالش را به بهترین شکل برطرف کرده است.

سروکورپ یک شرکت استرالیایی ارائه‌کننده خدمات دفاتر کار اشتراکی و اختصاصی است که از سه سال پیش وارد ایران شده. فضای کار اشتراکی سروکورپ شامل فضای بزرگی با چینش و طراحی گوناگون است که در آن افراد می‌توانند یک میز اختصاصی یا اشتراکی در اختیار داشته باشند. در فضای کار اشتراکی سروکورپ، تمامی امکانات اداری موردنیاز بنابر درخواست افراد، در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

تجربه کار در چنین فضایی می‌تواند لذت‌بخش باشد. البته کار در فضای اشتراکی سروکورپ تنها به داشتن یک میز ختم نمی‌شود بلکه قبل از آن، شما یک نشانی معتبر در بهترین منطقه اداری تهران دارید. شماره تلفن ثابت و کار در فضایی حرفه‌ای با استانداردهای جهانی، از جمله امتیازهای این فضا است. علاوه بر آن، شما می‌توانید از تمام امکانات اداری موجود در فضا بهره ببرید و یا برای خود منشی یا دستیار اختصاصی داشته باشید که تلفن‌های شما را پاسخ می‌دهند و قرارهای ملاقات و بسته‌های پستی شما را مدیریت می‌کنند.

همچنین دستیار اختصاصی شما هر زمان که اراده کنید در خدمت شما خواهد بود و یادداشت‌برداری از جلسات، ترجمه و… را به عهده خواهد گرفت. در کنار این‌ها، اینترنت امن پرسرعت، ماشین‌های اداری و یک تیم پشتیبانی فنی را در اختیار خواهید داشت.

فضای کار اشتراکی سروکورپ همچنین به شما این امکان را می‌دهد که دایره ارتباطات خود را گسترش دهید. افرادی که عضو شبکه سروکورپ هستند می‌توانند از طریق پلتفرم Servcorp Community با شبکه 40 هزار نفره عضو این مجموعه در سراسر دنیا که مجموعه‌ای از افراد متخصص در زمینه‌های مختلف هستند ارتباط برقرار کنند. این یعنی فرصت آشنایی با افراد جدیدی که باعث رشد کسب‌وکار شما می‌شوند.

دفاتر کار مجازی، یکی دیگر از خدمات پیشرو سروکورپ است. دفتر کار مجازی یعنی تمام خدمات یک دفتر کار به‌جز فضای فیزیکی آن!

چیزی که مناسب افراد و کسب‌وکارهایی است که مدام در حال سفر و حرکت هستند. با دفاتر کار مجازی می‌توانید روزی سه ساعت از دفاتر کار سروکورپ در 160 نقطه جهان استفاده کنید. این یعنی در زمان سفر، دیگر نیازی به کار کردن در هتل یا لابی هتل نخواهید داشت.

شرکت سروکورپ با داشتن 40 سال سابقه امروز در بیش از 160 نقطه جهان، دفتر دارد و به ارائه خدمات گوناگونی از جمله دفتر کار اختصاصی، میز کار اختصاصی، میز کار اشتراکی، دفتر کار مجازی، اتاق جلسات و سالن کنفرانس می‌پردازد. این شرکت در حال حاضر در دو نقطه تهران دفاتر کار اختصاصی و اشتراکی ارائه می‌کند.

دفاتر سروکورپ در ساختمان پارک در خیابان ولیعصر روبروی پارک ملت (شماره تلفن: 75981700) و طبقه 15 برج کیان در خیابان ولیعصر بالاتر از ظفر (شماره تلفن: 75981300) واقع شده‌اند.