iPhone XR در فاصله بسیار کمی نسبت به بازار جهانی وارد بازار ایران نیز شده و برای اطلاع از قیمت آن می‌توانید با ادامه مطلب همراه شوید.

زمان زیادی از ورود رسمی آیفون XR به بازارهای جهانی نمی‌گذرد و کسانی که این گوشی را پیش‌خرید کرده بودند دو سه روز گذشته آن را دریافت کردند. حالا در این فاصله کوتاه جدیدترین آیفون اپل یعنی iPhone XR به بازار ایران نیز راه پیدا کرده است. نسخه ۶۴ گیگ آیفون XR هم‌اکنون با گارانتی آروند به قیمت ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و مدل ۱۲۸ گیگ آن نیز با گارانتی آروند به قیمت ۱۵ میلیون ۹۰۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

آیفون ۱۰ آر نسبت به آیفون ۱۰ اس و آیفون ۱۰ اس مکس ارزان‌تر است و در اندازه ۶.۱ اینچی با صفحه نمایش IPS LCD عرضه شده است. این گوشی از دوربین تکی بهره می‌برد اما همان پردازنده قدرتمند A12 Bionic در آن بکار رفته است. آیفون ۱۰ آر با وجود دوربین تکی قابلیت‌های عکاسی پرتره آیفون ۱۰ اس و آیفون ۱۰ اس مکس را دارد و از شارژ وایرلس نیز پشتیبانی می‌کند.

آیفون ۱۰ آر در ۶ رنگ زرد، آبی، مشکی، سفید، قرمز و کورال (متمایل به نارنجی) عرضه شده و احتمال می‌رود به مرور زمان همه رنگ‌ها آن در بازار ایران نیز عرضه شود. با توجه به اینکه زمان زیادی از ورود این گوشی به بازار نمی‌گذرد احتمال می‌رود در آینده نزدیک با کاهش قیمت نیز مواجه شود.

نظر شما در مورد قیمت فعلی آیفون ۱۰ آر در ایران چیست؟ فکر می‌کنید قیمت ۱۵ تا ۱۶ میلیون تومان برای این گوشی مناسب است؟

منبع: gsm
نویسنده: مهرداد رجبی